Przyjęcia okolicznościowe

Wspaniałe włoskie jedzenie, ciepły morski klimat, a wokół drzewa oliwne i owocowe – czy nie brzmi to jak raj? Niestety, nie każdy ma możliwość doświadczenia południa Europy. Dla tych, którzy marzą o wakacjach we Włoszech oraz tych, którzy z utęsknieniem wspominają swoją wycieczkę do słonecznej Italii mamy wspaniałe rozwiązanie – imprezy świąteczne, rodzinne oraz uroczystości firmowe w La Mia Passione w Markach!

Imprezy świąteczne i inne uroczystości

Nasze propozycje skierowane są nie tylko do rodzin, par lub grup przyjaciół, które chcą u nas zjeść pyszny lunch czy kolację po pracy lub w weekend – zachęcamy również do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć, czy to firmowych, czy rodzinnych, takich jak urodziny, imieniny i obiady weselne. Z chęcią zorganizujemy również chrzciny lub komunie, a także stypy. Państwa Goście z pewnością będą wspominać przez wiele lat nie tylko jedzenie, ale również wyjątkowy klimat oraz dbałość o szczegóły, jakie zobaczą w naszej włoskiej restauracji.

Uroczystości firmowe

Z wielką chęcią podejmiemy się również organizacji różnorodnych uroczystości firmowych – np. w formie imprezy świątecznej, jako wspólnej wigilii dla współpracowników. Zdajemy sobie sprawę, że takie spotkania różnią się znacznie od komunii, chrzcin lub urodzin czy imienin – szczególnie, jeśli chodzi o urodziny czy imieniny najmłodszych lub najstarszych członków rodziny. Zadbamy wówczas nie tylko o odpowiedni nastrój, ale również zapewnimy wspaniałe przekąski, dania i napoje – w tym alkoholowe. Dzięki temu, każda impreza firmowa, niezależnie czy będzie to uroczyste pożegnanie lubianego pracownika przechodzącego na emeryturę, wspomniana już wigilia, czy świętowanie wspólnego sukcesu, odbędzie się w wykwintnym włoskim stylu!

Obiady dla rodziny

Jeśli chodzi o spotkania rodzinne, najczęściej wyprawianymi okazjami są urodziny lub imieniny, rocznice i wesela, a także komunie i chrzciny najmłodszych. Oczywiście, jeśli jest to przyjęcie wyprawiane na cześć dziecka, zaproponujemy nieco inne menu i inne napoje, niż w przypadku imprezy, podczas której świętujemy rocznicę, urodziny czy imieniny nestora rodu.